piątek, 26 czerwca 2015

Sałatka z porem i tuńczykiem

Sałatka z tuńczykiem i porem
Sałatka z tuńczykiem i porem
Jeśli chcesz zrobić znakomitą przekąskę, którą zachwycą się domownicy oraz goście, to spróbuj wykorzystać przepis na sałatkę z tuńczykiem. Ta ryba ostatnio jest niezwykle popularna, a jej znakomity smak ma wielu wielbicieli. Sałatka z tuńczykiem może być całkiem prosta, a i tak będzie zachwycać smakiem.


Tuńczyk świetnie smakuje z zieloną sałatą, więc warto go podawać właśnie z tym składnikiem. Wypróbuj zatem przepis na sałatkę z tuńczykiem, którą zrobisz szybko, zwłaszcza jeśli kupisz sałatę, która jest już zapakowana i poszarpana. Sałatę wymieszaj z tuńczykiem odsączonym z zalewy, możesz użyć też tuńczyka w oleju, jeśli wolisz ten wariant. Do tego dodaj zielonego groszku oraz trochę pokrojonego w plastry pora.
Sałatka z porem i tuńczykiem

Na pewno potrawa będzie smaczniejsza, jeśli dodasz do niej trochę majonezu, aczkolwiek nie jest on konieczny. Taka sałatka tuńczyk idealnie smakuje doprawiona pieprzem i solą, choć jeśli mamy ochotę, możemy do niej dodać trochę cząbru. Jako dodatek, do potrawy możemy dodać grzanki posmarowane masłem ziołowym.

2 komentarze: